Akcesoria do laptopa – sprawdź, co Ci się przyda

Obecnie w sprzedaży są naprawdę różne akcesoria do laptopa i miłośnik mobilnego sprzętu może się zaopatrzyć zarówno w takie podstawowe akcesoria, jak i w nowinki, o których jeszcze mało kto słyszał, ale które bardzo sprawdzają się w codziennym użytkowaniu. Zobacz, jakie akcesoria do laptopa warto mieć.

Dysk zewnętrzny do laptopa

Kiedy laptop ma małą powierzchnię dyskową i nie jest możliwe dołożenie wewnętrznego dysku, warto się zdecydować na zakup dysku zewnętrznego. Taki dysk sprawdzi się doskonale jako miejsce do przechowywania różnego rodzaju plików, zarówno zdjęć, jak i filmów czy wideo.

Power bank do laptopa

Kiedy wyruszasz w trasę ze swoim urządzeniem, a druga bateria się wyczerpuje albo kiedy tej drugiej baterii nie masz, trzeba się jakość zaopatrzyć w energię, żeby sprzęt mógł działać i w tym przypadku z ratunkiem przyjdzie Ci power bank. Pojemny bank pamięci szybko zasili Twojego notebooka, a Ty będziesz mógł dalej działać.

Podkładka chłodząca do laptopa

Jeżeli zależy Ci na utrzymaniu stałej i w dodatku dość niskiej temperatury podczas mocnego obciążania notebooka lub w gorącym pomieszczeniu, zainwestuj w podkładkę chłodzącą. Taka podkładka przydaje się nie tylko wtedy, kiedy Twój sprzęt działa na najwyższych obrotach, a procesor i RAM są mocno obciążone, ale też wtedy, kiedy pracujesz w pełnym słońcu albo w bardzo gorącym pomieszczeniu i nie chcesz, żeby Twój laptop się przegrzał i wyłączał.

Napęd zewnętrzny do laptopa

Inwestując w lekkiego i cienkiego laptopa, musimy zazwyczaj zrezygnować z napędu optycznego, a ten jak wiadomo, bardzo się przydaje. Niektóre programy, gry czy aplikacje zainstalowane są na płytach (dostępne w wersjach box’owych) i bez napędu nijak nie można ich zainstalować. Jeżeli Twój notebook nie ma napędu, to zawsze możesz dokupić taki zewnętrzny i korzystać z niego wtedy, kiedy trzeba.

Skórka na obudowę do laptopa

Jeśli chcesz odmienić wygląd swojego sprzętu, możesz kupić specjalne skórki do zakładania lub naklejania na klapę ekranu. W sprzedaży dostępne są także naklejki na klawisze, I część z nich jest tak atrakcyjna wizualnie, że bardzo szybko odmieni wygląd Twojego urządzenia i sprawi, że będzie się prezentować naprawdę bardzo atrakcyjnie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *