Czesław Klimuszko i jego teoria

Z kolei odsłońmy rąbek tajemnicy odwiecznej astrologii bez jej wróżby przecież żaden wódz nie ruszył do bitwy i żadna królowa nie urodziła następcy tronu. Ci prawdziwi czarodzieje nieba kierowani byli na stos, a dzisiaj sprawa także zaczyna się przejaśniać. Oto estoński fizyk Coomare wiąże telepatyczne właściwości niektórych ludzi z porami roku. Twierdzi on, że wszelkie przekazy parapsychiczne najwięcej mają szans w styczniu, i to w dodatku przy księżycu w nowiu, gdzieś między północą a godziną czwartą nad ranem.

Najrealniej i najbardziej przekonująco na temat zależności naszej od słońca i planet, a więc i od pór roku, mówi Czesław Klimuszko1. Twierdzi on mianowicie, że już sam fakt urodzenia w tym lub innym miesiącu wpływa wybitnie na dalsze życie człowieka. Dlatego bardzo ważną jest rzeczą planować datę urodzenia niemowląt. Rodzice powinni świadomie obliczać taką pomyślną dla siebie porę. Klimuszko przeprowadził statystyczne badania na ten temat i doszedł do następujących wniosków:

Ludzie urodzeni w styczniu są fizycznie mocni, ale mają skłonności do chorób nowotworowych. Urodzeni w lutym są odporni na wszelkie choroby oprócz zakaźnych, zwłaszcza grypy. Serce mają bardzo mocne. Urodzeni w marcu zapadają na choroby skóry, gardła, uszu i tarczycy. Urodzeni w kwietniu zapadają na choroby gruczołów dokrewnych, naczyń limfatycznych, węzłów chłonnych, złą przemianę materii, zapalenie jajników (kobiety). Ludzie urodzeni w maju – na gruźlicę i astmę oskrzelową. W czerwcu – na kamicę żółciową (kobiety). Urodzeni w lipcu mają słaby system nerwowy, ale są odporni na inne choroby. Ludzie urodzeni w sierpniu cierpią na choroby przewodu pokarmowego, nadkwasotę żołądka, owrzodzenie żołądka i dwunastnicy. Są podatni na wszelkie choroby, ale też łatwo regenerują się i szybko wracają do zdrowia. Ludzie urodzeni we wrześniu nie chorują na poważne choroby. Urodzeni w październiku mają skłonność do takich chorób, jak : reuma- 1 Czesław Klimuszko – polski jasnowidz, zm. w 1979 r. tyzm, gościec, kamica nerkowa, niedomoga serca, nowotwory, choroba nadnercza. Urodzeni w listopadzie łatwo zapadają na choroby kręgosłupa, reumatyczne i nowotworowe. Urodzeni w grudniu – na reumatyzm, żylaki, zakrzepy, nowotwory i choroby kręgosłupa.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>